Oferta archiwalna

MAGICZNY PIASEK kinetyczny FOREMKA kolory 6szt masa antystresowy

Oferta archiwalna

21,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


piasek kinetyczny Częstochowa, magiczny pisek Częstochowa, rozwój kreatywności Częstochowa

Przedmiotem aukcji jest 6szt MAGICZNEGO PIASKU KINETYCZNEGO w zestawie z FOREMKAMI - rózne kolory

Nasz magiczny piasek to wesoły kolorowy gadżet, zabawka antystresowa która rozwija kreatywność oraz poprawia wyobraźnię. Pozwala puścić wodze fantazji i być jednocześnie wszystkim, czego dusza zapragnie. Zabawkę można do woli zgniatać, rozciągać, ugniatać i tworzyć dowolne formy. Dzieci z pewnością wyczarują z niego istne cuda.
Wiele dzieci wręcz uwielbia bawić się w piaskownicy, jednak nie zawsze jest to możliwe. Nasz kolorowy piasek pozwoli stworzyć wymarzoną piaskownicę w domu. Ogromną zaletą piasku kinetycznego jest to, że nie brudzi on tak rąk oraz jest całkowicie wolny od alergenów, czyli nie uczula.
Zabawka dostepna w pięciu kolorach - niebieski, różowy, fioletowy, zielony lub łososiowy.
Idealny pomysł na drobny prezent dla dzieci jak i młodzieży.
Warto wiedzieć:


Towar jest wysyłany z Polski, więc nie musisz się martwić długim czasem oczekiwania. Nasz magiczny piasek będzie raz, dwa i trzy u Ciebie w domu.
Jest możliwość zakupu całego kartonika (12szt) w promocyjnej cenie! W celu zakupu prosimy o kontakt.
Szczegółowy opis przedmiotu aukcji czyli po prostu: "Co kupujemy?"


Jak to wygląda? Po prostu słodko...


Bardzo dużą zaletą piasku kinetycznego jest to, że nie wysycha. Można się nim bawić przez długi czas, mimo to będzie on miał wciąż swoją elastyczną, lekko wilgotną strukturę.
Wierzymy że nasz magiczny piasek z w zestawie z foremką, stanie sie nierozłącznym towarzyszem podczas codzinnych czynności. Zabawka z pewnością poprawi Ci humor jak, uwolni od wielu stresowych sytuacji i pozwoli dzieciom swobodnie rozwijać kreatywność!
Zabawka jest kompaktowych rozmiarów zamknięta w pojemniczku, więc bezproblemu można go trzymać w nawet najmnijeszej ręce oraz zabrać w każdą podróż.


Ważne do: 2019.11.24, wyświetleń: 101

nr ogłoszenia: 20832